Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
12 GRU

ŚWIĄTECZNY KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY !

KOCHANI, ŚWIĄTECZNY KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY !!! 

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w naszej zabawie. Dostaliśmy prace z różnych miejsc w Polsce, a to oznacza, że pilnie śledzicie nasze propozycje dla najmłodszych - nawet jeżeli od czasu do czasu, to i tak warto! smiley 

Coraz częściej będziemy organizować dla Was konkursy z ciekawymi nagrodami .

Wchodźcie na naszą stronę, a jeżeli ją polubicie na portalu Facebook  będziecie na bieżąco informowani o konkursach i atrakcjach, jakie dla Was szykujemy. 

Oto lista laureatów  Świątecznego Konkursu: 

Hania Och - Tomaszowice

Karolinka Zawadka - Gdynia

Zosia Marszałek - Bydgoszcz

Karolinka Lech - Kielce

Jakub Pluta - Lipsko

Maja Kuś - Toruń

Amelka Wachowicz - Gąski

Ola Zawilska - Bydgoszcz

Julia Podolska - Wrocław

Beatka Zagórska - Chojnice

WSZYSTKIM  BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! 

Nagrody prześlemy pocztą.

A oto kilka nagrodzonych prac:

  

   

 

 

Ostatnie aktualności

Zajęcia świetlicowe dla dzieci

  Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum prowadzony przez Fundację Nowe Pokolenie rozpoczyna zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 10-12 lat. Ich celem będzie pomoc przy odrabianiu prac domowych, nadrabianie zaległości w szkole oraz akty (...)

Czytaj dalej

KIERMASZ OZDÓB WIELKANOCNYCH

  Serdecznie zapraszamy na kiermasz ozdób wielkanocnych, przygotowanych przez osoby niepełnosprawne z Warsztatu Terapii Zajęciowej “Wiatrak”. Kiermasz potrwa od 25 do 28 marca, w godz. 9.00-19.00. Ozdoby wielkanocne (pal (...)

Czytaj dalej

Dziś pierwszy dzień wiosny

  Pierwszy dzień wiosny przypada na dzień 21 marca. Spędź ten dzień z najbliższymi i wspólnie cieszcie się pogodą.  Co roku w tym dniu obchodzone jest również nieformalne święto uczniów - Dzień Wagarowic (...)

Czytaj dalej

Dzień kobiet

Drogie Panie, z okazji Waszego święta życzymy: wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz dużo uśmiechu i radości życiowej! Zespół www.swiat-dzieci.eu (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.