Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
17 LUT

GIEŁDA MAM

 

Spodziewasz się dziecka? Nie masz wyprawki? Chcesz pozbyć się ubrań, z których wyrosło twoje dziecko i które już nie mieszczą się w szafie? Szukasz zabawek lub ubrań dla swoich dzieci, a nie chcesz wydawać dużych pieniędzy? A może poszukujesz dziecięcych akcesoriów w przystępnych cenach? Koniecznie musisz odwiedzić kiermasz w Forcie IV.

Mom’s market - Miejsce, w którym możesz sprzedawać, wymieniać i kupować ubrania dla swojego dziecka.

Podczas kiermaszu dostępne będą atrakcje dla dzieci, które mogą skorzystać z:
- zamku dmuchanego
- pobawić się w kąciku rysownika

Dla tatusiów zorganizowane będzie zwiedzanie Fortu IV z przewodnikiem.
Będzie też bufet kawowy oraz zdrowe przekąski.

A jak masz dużo dziecięcych książek w domu, które twoje dzieciaki przeczytały już kilkakrotnie, i z przyjemnością chciałyby otrzymać nowe, to zachęcamy do wzięcia udziału w dziecięcym bookcrossingu!

Reguły uczestnictwa są bardzo proste: zostaw swoją starą książkę i weź tę, którą chcesz.

Spotkania są cykliczne w 1 i 3 niedzielę w miesiącu.

Miejsce: Twierdza Toruń - Fort IV, B. Chrobrego 86, Toruń

Zapraszamy Ciebie i twoją rodzinę!

 

 

Źródło: http://www.mamywsieci.pl/wydarzenie/moms-market-sprzedajkupwymien-torun-17-lutego 

Ostatnie aktualności

Zajęcia świetlicowe dla dzieci

  Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum prowadzony przez Fundację Nowe Pokolenie rozpoczyna zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 10-12 lat. Ich celem będzie pomoc przy odrabianiu prac domowych, nadrabianie zaległości w szkole oraz akty (...)

Czytaj dalej

KIERMASZ OZDÓB WIELKANOCNYCH

  Serdecznie zapraszamy na kiermasz ozdób wielkanocnych, przygotowanych przez osoby niepełnosprawne z Warsztatu Terapii Zajęciowej “Wiatrak”. Kiermasz potrwa od 25 do 28 marca, w godz. 9.00-19.00. Ozdoby wielkanocne (pal (...)

Czytaj dalej

Dziś pierwszy dzień wiosny

  Pierwszy dzień wiosny przypada na dzień 21 marca. Spędź ten dzień z najbliższymi i wspólnie cieszcie się pogodą.  Co roku w tym dniu obchodzone jest również nieformalne święto uczniów - Dzień Wagarowic (...)

Czytaj dalej

Dzień kobiet

Drogie Panie, z okazji Waszego święta życzymy: wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz dużo uśmiechu i radości życiowej! Zespół www.swiat-dzieci.eu (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.