Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
26 LUT

Dziecko na warsztat - Kozackie portrety

 

Warsztaty kierowane do grup zorganizowanych do 25 osób, dla dzieci przedszkolnych i klas 1-3 szkoły podstawowej.


Spotkania odbywają się w każdą środę marca.

Trwają do 1,5 godziny.

Godziny do ustalenia z grupą.


Prowadzenie: Agnieszka Gorzaniak i Karolina Pikosz – kuratorki Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy
Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 52 339 30 62, wstęp wolny.

Poruszane będą zagadnienia portretu, płaskorzeźby oraz definicja słowa bohater. Kim jest bohater? Czy to ikona, superbohater z bajki, a może kozacki kumpel z podwórka? A wszystkie te rozważania, zainspirowane wystawą Anny Baumgart „Rewolucja to nie kolacja” umieszczone w formie plastycznej na talerzach!

 

 

 

Źródło: https://www.galeriabwa.bydgoszcz.pl/education/dziecko-na-warsztat-kozackie-portrety/ 

Ostatnie aktualności

Zajęcia świetlicowe dla dzieci

  Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum prowadzony przez Fundację Nowe Pokolenie rozpoczyna zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 10-12 lat. Ich celem będzie pomoc przy odrabianiu prac domowych, nadrabianie zaległości w szkole oraz akty (...)

Czytaj dalej

KIERMASZ OZDÓB WIELKANOCNYCH

  Serdecznie zapraszamy na kiermasz ozdób wielkanocnych, przygotowanych przez osoby niepełnosprawne z Warsztatu Terapii Zajęciowej “Wiatrak”. Kiermasz potrwa od 25 do 28 marca, w godz. 9.00-19.00. Ozdoby wielkanocne (pal (...)

Czytaj dalej

Dziś pierwszy dzień wiosny

  Pierwszy dzień wiosny przypada na dzień 21 marca. Spędź ten dzień z najbliższymi i wspólnie cieszcie się pogodą.  Co roku w tym dniu obchodzone jest również nieformalne święto uczniów - Dzień Wagarowic (...)

Czytaj dalej

Dzień kobiet

Drogie Panie, z okazji Waszego święta życzymy: wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz dużo uśmiechu i radości życiowej! Zespół www.swiat-dzieci.eu (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.