Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
01 MAR

Małe wędrówki

 

Zapraszamy na cykl wycieczek rodziców i dzieci organizowanych w Bydgoszczy i okolicach.

Z racji tego, że docelową grupą są dzieci w wieku od 0-4 lat, wycieczki są dostosowane do ich wieku. Wędrówki będą organizowane przez cały rok. Zimą dystans nie będzie przekraczał 4 km, a czas spędzony na zewnątrz nie będzie zbyt długi. W cieplejsze dni czas wycieczek będzie wydłużany.

Wycieczki organizowane cyklicznie w wybrane niedziele o godzinie 11:00.

Po szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń zapraszamy do naszego kalendarium!

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych terminy wycieczek mogą zostać przesunięte, z uwagi na bezpieczeństwo i dobre samopoczucie najmłodszych uczestników.

Koszt: bezpłatne!

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/malewedrowki/?eid=ARA4Ymb0Tgf1N4bNYPlgI0qOGSCj3N14tHzic8_Arcrm2NF_pGz6ihKSot6yOOFpFD-4E7DKFhVlU_5M 

Ostatnie aktualności

Zajęcia świetlicowe dla dzieci

  Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum prowadzony przez Fundację Nowe Pokolenie rozpoczyna zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 10-12 lat. Ich celem będzie pomoc przy odrabianiu prac domowych, nadrabianie zaległości w szkole oraz akty (...)

Czytaj dalej

KIERMASZ OZDÓB WIELKANOCNYCH

  Serdecznie zapraszamy na kiermasz ozdób wielkanocnych, przygotowanych przez osoby niepełnosprawne z Warsztatu Terapii Zajęciowej “Wiatrak”. Kiermasz potrwa od 25 do 28 marca, w godz. 9.00-19.00. Ozdoby wielkanocne (pal (...)

Czytaj dalej

Dziś pierwszy dzień wiosny

  Pierwszy dzień wiosny przypada na dzień 21 marca. Spędź ten dzień z najbliższymi i wspólnie cieszcie się pogodą.  Co roku w tym dniu obchodzone jest również nieformalne święto uczniów - Dzień Wagarowic (...)

Czytaj dalej

Dzień kobiet

Drogie Panie, z okazji Waszego święta życzymy: wszystkiego co najlepsze, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz dużo uśmiechu i radości życiowej! Zespół www.swiat-dzieci.eu (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.