Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
22 MAR

Zajęcia świetlicowe dla dzieci

 

Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum prowadzony przez Fundację Nowe Pokolenie rozpoczyna zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 10-12 lat. Ich celem będzie pomoc przy odrabianiu prac domowych, nadrabianie zaległości w szkole oraz aktywne i kreatywne spędzanie czasu wolnego.

Zajęcia będą odbywały się od marca (pierwsze planowane są na 28 marca) do końca czerwca (1 raz w tygodniu, po 2 godziny) i zostaną wznowione od października do końca grudnia. Kierowane są w szczególności do dzieci z rodzin, które mają ograniczone środki finansowe na korepetycje.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch blokach:

I blok - odrabianie zadań domowych i nadrabianie zaległości szkolnych 

II blok - zajęcia integracyjne, gry i zabawy ruchowe i plastyczne. Uzupełnieniem tego bloku będą spotkania z zaproszonymi gośćmi, którzy poprowadzą warsztaty z różnych dziedzin artystycznych.

Zajęcia będą bezpłatne!

Na zakończenie każdego cyklu zajęć świetlicowych organizowana będzie jednodniowa wycieczka po najciekawszych miejscach w Bydgoszczy.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Warunkiem udziału w zajęciach jest wypełnienie ankiety i jej pozytywna weryfikacja. 

Ankieta jest dostępna na stronie: www.regnum.bydgoszcz.pl
Szczegóły: fundacja@nowe-pokolenie.pl

 

 

Źródło: https://www.regnum.bydgoszcz.pl/aktualnosci/2018-2019/03/14a/ 

Ostatnie aktualności

Świąteczny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

  Kochani! Dziękujemy bardzo za udział w naszej zabawie. Otrzymaliśmy prace z różnych miejsc w Polsce, a to oznacza, że pilnie śledzicie nasze propozycje dla najmłodszych. Prace były pomysłowe i wykonane w przeróżny sposób. (...)

Czytaj dalej

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Gdy nadejdzie Wielkanocny poranek  Niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek... Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych, Bogatego zająca i kurczaczków puszystych. Świątecznego nastroju, biesiady obfitej, Lukrowego bara (...)

Czytaj dalej

Wielkanocny konkurs plastyczny

UWAGA, UWAGA! JUŻ DZISIAJ RUSZA NASZ NOWY KONKURS !!! Jeżeli Twoje dziecko jest w wieku 3 - 12 lat, to zapraszamy do zabawy! Zadaniem Uczestnika jest samodzielne wykonanie, dowolną techniką wielkanocnej pisanki. Na zwycięzców (...)

Czytaj dalej

JARMARK WIELKANOCNY

  Zapraszamy na jarmark wielkanocny, który odbędzie się w dniach 13–14 kwietnia 2019 w godz. 11.00–17.00 w Pałacu Nowym w Ostromecku. Podczas jarmarku można będzie zakupić ozdoby wielkanocne, ceramikę, palmy, o (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.