Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Ostatnio w aktualnościach

28 CZE

RODZINNE ANIMACJE W PARKU ROZRYWKI

Informujemy, że 24 czerwca ruszył letni cykl weekendowych spotkań animacyjnych w Parku Rozrywki w Myślęcinku. W każdą sobotę lub niedzielę, aż do końca sierpnia, na młodych bydgoszczan czekać będą animacje przygotowane przez Grupę Eventową FUNimki. Zapras (...)

Czytaj dalej
25 CZE

Radosne weekendy w Galerii Pomorskiej

Galeria Pomorska zaprasza wszystkie dzieci w każdą sobotę i niedzielę do wspólnej zabawy! Atrakcje czekają na Was od 12:00 do 18:00 w każdy weekend. Za regularne spotkania z nami można odebrać pluszowego misia – za każdą wizytę i zaku (...)

Czytaj dalej
20 CZE

Rzeka muzyki - koncerty na wodzie

Już niebawem rozpocznie się cykliczne wydarzenie, które od wielu lat odbywa się w Bydgoszczy w Amfiteatrze Opery Nova i stanowi ucztę kulturalną muzycznego LATA w Polsce. Wyjątkowe miejsce, okoliczności przyrody i doskonała muzyka w wykonaniu najle (...)

Czytaj dalej
19 CZE

Letnie soboty z Wehikułem Czasu na bydgoskiej Starówce!

Zapraszamy Was do Bydgoskiego Wehikułu Czasu! Maszyna kryje się pod postacią zabytkowego tramwaju, stojącego przy ulicy Długiej 43, na zachowanym fragmencie dawnych szyn tramwajowych. W swoich wnętrzach przechowuje prawdziwe cuda minionej epoki. Suweni (...)

Czytaj dalej
13 CZE

Poznaj Stare Miasto podczas spaceru!

Kto ma ochotę na letnie spacery ulicami Bydgoszczy? Serdecznie zapraszamy przyjezdnych oraz mieszkańców na letnie spacery ulicami miasta. To doskonała okazja by poznać historie ciekawych miejsc, a także posłuchać legend i anegdot. Start: w k (...)

Czytaj dalej
13 CZE

Wystawa rowerów w Exploseum

W bydgoskim Exploseum przy ul. Alfreda Nobla 1 prezentowana jest wystawa czasowa pod hasłem "Rower po bydgosku". Można ją zwiedzać w ramach obchodów Roku Bydgoskiego Przemysłu. Ekspozycja przybliża historię największej polskiej firmy rowe (...)

Czytaj dalej
11 CZE

Wakacje w kinie "Jeremi"

Kino "Jeremi", działające w XV Liceum Ogólnokształcącym w Fordonie przy ul. Gen. Augusta Fieldorfa"Nila" 13 (wcześniej ul. Berlinga 13) już teraz zaprasza na wakacyjne seanse filmowe dla dzieci! Koniecznie zaplanujcie sobie waka (...)

Czytaj dalej
10 CZE

Bajkowe poranki w kinie "Jeremi"

Kameralne kino "Jeremi", działające w XV Liceum Ogólnokształcącym w Fordonie przy ul. Gen. Augusta Fieldorfa"Nila" 13 (wcześniej ul. Berlinga 13), zaprasza na sobotnie bajkowe poranki dla dzieci. Seanse dla najmłodszych odbywają (...)

Czytaj dalej
08 CZE

W Fordonie powstała plaża!

W centralnej części Fordonu, tuż obok Targowiska Tatrzańskiego i Galerii Fordon, swą działalność rozpoczęła dziś Plaża Fordon. Już w ten weekend (9-10 czerwca) będzie można tu poopalać się na leżaku i przyjść na koncert. Plaża Fordon ma być otwarta (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.