Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Ostatnio w aktualnościach

16 MAJ

MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO

Miasteczko ruchu drogowego w Myślęcinku zostało uruchomione 2 kwietnia 2018. Ulokowane jest przy głównej promenadzie parku pomiędzy Parkiem Rozrywki a polaną Różopole. Powstało w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko z (...)

Czytaj dalej
14 MAJ

CZTEROKOŁOWE WÓZKI UŁATWIAJĄ ZWIEDZANIE ZOO

Teraz jeszcze łatwiej będzie można podróżować pomiędzy klatkami myślęcińskiego zoo. Od 1 maja do końca sezonu letniego działać będzie wypożyczalnia czterokołowych wózków przydatnych do transportu dzieci czy bagażu. Wózki do (...)

Czytaj dalej
28 KWI

Tramwaj wodny rusza w rejs!

Bydgoski Tramwaj Wodny to jedna z ulubionych i najpopularniejszych wakacyjnych atrakcji turystycznych Bydgoszczy. Możliwość podziwiania miasta z zupełnie innej perspektywy – od strony rzeki – przyciąga z roku na rok coraz więcej turystó (...)

Czytaj dalej
28 KWI

Rozpoczął się Bydgoski Festiwal Operowy

XXV Bydgoski Festiwal Operowy odbędzie się w dniach od 21 kwietnia do 5 maja 2018 r. Program XXV Bydgoskiego Festiwalu Operowego: 21.04. godz. 19.00, Inauguracja Festiwalu – spektakl premierowy 22.04. godz .18.00, II premiera, ROMEO I JULIA (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.