Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Ostatnio w aktualnościach

12 PAŹ

Otwarcie Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych

Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu 8 października oficjalnie rozpoczęło swoją działalność! BCOPW to nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń dedykowana bydgoskim organizacjom pozarządowym, która sprzyjać będzie jeszcze większ (...)

Czytaj dalej
01 PAŹ

PARK ROZRYWKI SZYKUJE SIĘ DO ZIMY

Park Rozrywki przygotowuje się do zamknięcia sezonu. Działa w innych godzinach i bez niektórych urządzeń. Park Rozrywki od początku października funkcjonował będzie codziennie w godzinach 10-18. Rozpoczęło się także przygotowywanie urządzeń do z (...)

Czytaj dalej
27 SIE

Ruszyły zapisy na zajęcia w MDK nr 5 w Fordonie

źródło: https://web.facebook.com/mdk5fordon/ (...)

Czytaj dalej
11 LIP

ŚWIĘTUJ Z NAMI URODZINY ZOO!

W tym roku bydgoski Ogród Zoologiczny świętuje 40-lecie istnienia. Urodziny będą trwały prawie aż dwa tygodnie, a w programie m.in. festyn i zwiedzanie o świcie. Decyzję o budowie zoo w Bydgoszczy podjęto w 1975 roku. Założenie było takie, by (...)

Czytaj dalej
08 LIP

MALUCHY W ZOO

W myślęcińskim zoo radosny czas - swoje potomstwo powitała rysia rodzina! Maluchy można zobaczyć też na wybiegu lamy, kapibary oraz w klatkach kaczek i bażantów. Po wybiegu lam biega za swoją mamą młody samiec, który urodził się pod konie (...)

Czytaj dalej
07 LIP

BORPOLANDIA - KREATYWNIE PRZEZ CAŁE LATO

W lipcu i sierpniu na bydgoskich Kapuściskach otwarta jest dla Was B O R P O L A N D I A - STREFA KREATYWNOŚCI. Animatorzy i specjaliści przez całe wakacje prowadzą BEZPŁATNE zajęcia dla dzieci i młodzieży. W PROGRAMIE: - gry i zabawy ruchowe (...)

Czytaj dalej
04 LIP

Wakacyjne Place Zabaw 2018

Wakacyjne place zabaw to idealna forma letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży pozostających w mieście oraz ich rodzin. W programie przewidziano gry i zabawy sportowo- rekreacyjno- plastyczne, muzyczne i profilaktyczne dla różnych grup wiekow (...)

Czytaj dalej
04 LIP

Przystań Teatr - Plenerowe spektakle dla dzieci

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza najmłodszych widzów na letni cykl spektakli plenerowych, które odbywać się będą co niedzielę, o godz. 17.00, w Amfiteatrze przy ul. Mostowej. Co tydzień inny, barwny, piękny spektakl dla dzie (...)

Czytaj dalej
03 LIP

Wakacyjna Strefa Wolnego Czasu

3 lipca otwiera się dla Was „Strefa wolnego czasu”, która będzie czynna przez całe wakacje od wtorku do piątku! W tych dniach organizatorzy zapraszają przed budynek Europejskiego Centrum Pieniądza od strony Wyspy Młyńskiej. Wstęp wo (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.