Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Ostatnio w aktualnościach

12 GRU

ŚWIĄTECZNY KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY !

KOCHANI, ŚWIĄTECZNY KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY !!! Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w naszej zabawie. Dostaliśmy prace z różnych miejsc w Polsce, a to oznacza, że pilnie śledzicie nasze propozycje dla najmłodszych - nawet jeżeli od czasu do (...)

Czytaj dalej
09 GRU

POZUJ DO ZDJĘCIA ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Święta to czas radości, który warto zachować w kadrze na wiele lat. W czwartek dniach 15-16 grudnia w godzinach 11.00-19.00 Centrum Handlowe RONDO zamieni się w świąteczne atelier z mikołajowymi saniami w roli głównej. Klienci centrum będą m (...)

Czytaj dalej
05 GRU

MIKOŁAJKI I URODZINY GALUSI

Świętujemy Mikołajki i Urodziny Galusi ! Już 8 grudnia maskotka – Galusia – obchodzi swoje kolejne urodziny. Wraz z nią imieniny świętować będzie Mikołaj. Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy od godziny 12:00 ! (...)

Czytaj dalej
05 GRU

MIKOŁAJKI W FOCUSIE

Okres przedświąteczny zapowiada się wyjątkowo! Na odwiedzających nasze centrum w dniach 5-23 grudnia czekają gwiazdkowa atmosfera, kreatywna zabawa, słodkie upominki i… Święty Mikołaj! W ramach grudniowej akcji „Wkręć się w świąteczny klimat& (...)

Czytaj dalej
05 GRU

STWÓRZ SWOJĄ ULUBIONĄ POSTAĆ Z BAJKI I ODBIERZ NAGRODĘ !

ŚWIAT-DZIECI.EU ORGANIZUJE I ZAPRASZA DO UDZIAŁU W ŚWIĄTECZNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM. Wystarczy wykonać ciekawą pracę plastyczną w dowolnej technice i można wygrać interesujące nagrody. Zdobywcą nagrody wyłonionym przez Komisję Konkursową jest Ucz (...)

Czytaj dalej
29 LIS

WIELKIE ATRAKCJE NA JARMARKU ŚWIĄTECZNYM. BĘDZIE ŚW MIKOŁAJ I KARUZELA

Prawdziwy Święty Mikołaj prosto z Laponii, rzeźby z lodu i koncerty znanych wykonawców – to jedne z wielu atrakcji, jakie będą towarzyszyć tegorocznemu jarmarkowi bożonarodzeniowemu w Bydgoszczy. Znamy już szczegóły wszystkich wydarzeń (...)

Czytaj dalej
29 LIS

ŚWIĄTECZNE ATRAKCJE W ZIELONYCH ARKADACH 01-23.12.2018

W grudniu w naszym Centrum każdy będzie mógł poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Sprawdzicie, jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy. Niech ten magiczny czas będzie bardziej przyjemny! Świąteczna Kolejka Kursy do zimowej krainy (...)

Czytaj dalej
17 PAŹ

INTEGRACYJNY PLAC ZABAW OTWARTY w Myślęcinku!

Od soboty 13 października korzystać można z integracyjnego placu zabaw, który powstał w Myślęcinku. Plac zabaw z urządzeniami dla dzieci niepełnosprawnych został zbudowany od podstaw tuż przy punktach gastronomicznych niedaleko głównych p (...)

Czytaj dalej
12 PAŹ

Otwarcie Sali Widowiskowej w Fordonie!

10 października o godz. 12:00 odbyło się uroczyste otwarcie Sali Widowiskowej przy ul. Jana Piwnika-Ponurego 10 w Bydgoszczy – Fordonie z udziałem między innymi Prezydenta Miasta Bydgoszczy – Pana Rafała Bruskiego, przedstawicieli bydgoskiego (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.