Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży

Stanisław Moniuszko – Wielki Patriota w 200 rocznicę urodzin

„Ojca opery polskiej”

Styczeń 2018 –  Maj 2019

Honorowy Patronat Rodzinny sprawują potomkowie Kompozytora

Główny Organizator: Koło Miłośników Muzyki przy Okręgu Warszawskim Związku Polskich Artystów Plastyków

Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918-2018

 

Temat Konkursu: Stanisław Moniuszko  – polski patriota (tradycja narodowa w twórczości  Stanisława MONIUSZKI:

postacie, ubiór, obyczaje, przyroda, architektura)

 

Uczestnicy Konkursu

Dzieci i młodzież z Polski oraz ośrodków polonijnych, cudzoziemcy zainteresowani tematyką konkursu (w wymaganym przedziale wiekowym):

1 grupa— 4 do 7 lat

2 grupa—7 do 14 lat

3 grupa—14 do 18 lat

Rodzice i opiekunowie autorów nadesłanych prac konkursowych wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora.

Przedmiot Konkursu:

Prace dzieci i młodzieży odpowiadające tematowi określonemu w punkcie 1.

Warunkiem uczestnictwa jest SAMODZIELNE wykonanie pracy w technikach rysunek, grafika, malarstwo, na papierze (ewentualnie na tkaninie) z wykluczeniem technik komputerowych.

Termin nadsyłania prac do siedziby współorganizatora konkursu

Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, 03-833 Warszawa, Polska;

Tel. +48 22 277 08 20

  • do 10 grudnia 2018 r. – drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego),
  • do 31 grudnia 2018 r. – bezpośrednio do Centrum Promocji Kultury.                 

Nagrody i wyróżnienia

I miejsce – 1.500,00 PLN

II miejsce – 1.000,00 PLN

SZCZEGÓŁY  KONKURSU: http://owzpap.org/iii-miedzynarodowy-konkurs-plastyczny-dla-dzieci-i-mlodziezy-stanislaw-moniuszko-wielki-patriota-w-200-rocznice-urodzin-ojca-opery-polskiej/

Ostatnio dodane konkursy

WYGRAJ PREZENT NA GWIAZDKĘ

  Jak zawsze przed Bożym Narodzeniem jesteś zabiegana, masz dużo pracy, robisz porządki i szykujesz pyszne potrawy na święta. Zapomnieliśmy o czymś? Tak, jeszcze prezenty! W takim razie ułatwimy Ci trochę przedświąteczne przygotowania. Wystarczy, (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ WALIZECZKĘ

Konkurs fotograficzny. Aby wygrać w konkursie należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Pokaż zdjęcie swojego dziecka w podróży, na którym widać środek transportu i opisz swój sprawdzony sposób na nudę dziecka w cza (...)

Czytaj dalej

OTULACZ DLA TWOJEGO MALUSZKA

ZASADY KONKURSU: Napisz jak przygotowujesz się do zostania mamą. NAGRODA: - 4x otulacz Swaddle UP™ w rozmiarze M KONKURS TRWA DO 16.12.2018 Szczegóły konkursu: https://mamotoja.pl/konkurs-nagroda-otulacz-swaddle-up,konkursy- (...)

Czytaj dalej

ZDJĘCIE MIESIĄCA Świąteczne radości!

ZASADY KONKURSU: Pierwsze wspólne ubieranie choinki, radość z otrzymywanych prezentów, zabawy na śniegu? Podzielcie się Waszą świąteczną atmosferą i WYGRAJCIE pyszne nagrody od BoboVita! Dodaj zdjęcie swojego maluszka NAGRODA: - 1x na (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.