Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Błąd

Brak zawartości do wyświetlenia.

Ostatnio dodane konkursy

DZIELNY SZKOLNIAK I PRZEDSZKOLAK

Jesteś rodzicem dzielnego szkolniaka, przedszkolaka lub żłobkowicza? Jesteście gotowi na pierwszy dzwonek? Weźcie udział w konkursie. ZADANIE KONKURSOWE: Sfotografuj dziecko podczas przygotowań, zakupów, w stroju szkolnym, itp. Prześlij do na (...)

Czytaj dalej

NA SPACERZE Z ULUBIONĄ ZABAWKĄ

KONKURS POLEGA NA:  opublikowaniu w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na Facebooku zdjęcie swojego dziecka, które jest na spacerze ze swoją ulubioną zabawką. NAGRODY:  3 zabawki Zootulanka Konkurs zostanie przeprowadzony na st (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ WYPRAWKĘ SZKOLNĄ!

ZASADY KONKURSU: Kup dowolny produkt marki Coccolino, zachowaj paragon, wypełnij formularz i odpowiedz na zadanie konkursowe: A jak Ty zareklamował/a byś markę Coccolino? Zaproponuj hasło reklamowe, które Twoim zdaniem najlepiej pasuje do (...)

Czytaj dalej

ZDJĘCIE MIESIĄCA

KONKURS  ZDJĘCIE MIESIĄCA  Temat przewodni tego miesiąca to: „Moje cudowne wakacje! ZASADY KONKURSU : Konkurs polega na umieszczeniu na Formularzu Konkursowym zdjęcia przedstawiającego dziecko zgodnie z tematem przewo (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.