Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Błąd

Brak zawartości do wyświetlenia.

Ostatnio dodane konkursy

WYGRAJ PREZENT NA GWIAZDKĘ

  Jak zawsze przed Bożym Narodzeniem jesteś zabiegana, masz dużo pracy, robisz porządki i szykujesz pyszne potrawy na święta. Zapomnieliśmy o czymś? Tak, jeszcze prezenty! W takim razie ułatwimy Ci trochę przedświąteczne przygotowania. Wystarczy, (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ WALIZECZKĘ

Konkurs fotograficzny. Aby wygrać w konkursie należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Pokaż zdjęcie swojego dziecka w podróży, na którym widać środek transportu i opisz swój sprawdzony sposób na nudę dziecka w cza (...)

Czytaj dalej

OTULACZ DLA TWOJEGO MALUSZKA

ZASADY KONKURSU: Napisz jak przygotowujesz się do zostania mamą. NAGRODA: - 4x otulacz Swaddle UP™ w rozmiarze M KONKURS TRWA DO 16.12.2018 Szczegóły konkursu: https://mamotoja.pl/konkurs-nagroda-otulacz-swaddle-up,konkursy- (...)

Czytaj dalej

ZDJĘCIE MIESIĄCA Świąteczne radości!

ZASADY KONKURSU: Pierwsze wspólne ubieranie choinki, radość z otrzymywanych prezentów, zabawy na śniegu? Podzielcie się Waszą świąteczną atmosferą i WYGRAJCIE pyszne nagrody od BoboVita! Dodaj zdjęcie swojego maluszka NAGRODA: - 1x na (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.