Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Błąd

Brak zawartości do wyświetlenia.

Ostatnio dodane konkursy

DO WYGRANIA MONITOR ODDECHU

Zasady konkursu: Aby wziąć udział w konkursie kliknij przycisk"Weź udział" i wypełnij formularz konkursowy na stronie podanej w szczegółach konkursu. Dokończ zdanie: Dzień, w którym dowiedziałam się, że będę mamą...  (...)

Czytaj dalej

BLOCKOWE ROZMOWY O MIŁOŚCI

Zasady konkursu:  Jeżeli chcesz wygrać jeden z 45 zestawów Blocków wykonaj następujące zadanie: 1. Nagraj krótką rozmowę ze swoim dzieckiem w formie 2-5 minutowego filmiku 2. Zapytaj swoje dziecko: –  (...)

Czytaj dalej

WEJŚCIÓWKI DO MULTIKINA CZEKAJĄ !

Zasady udziału w konkursie:    Aby wziąć udział w konkursie kliknij w konkursie przycisk WEŹ UDZIAŁ i odpowiedz na krótkie pytania konkursowe. Zwycięzców z danego tygodnia poinformujemy mailowo w czwartek przed weekendem, (...)

Czytaj dalej

PODZIEL SIĘ SWOIM SZCZĘŚCIEM I WYGRYWAJ

Zasady konkursu: Aby wziąć udział w konkursie kliknij przycisk "Weź udział" (link: Szczegóły konkursu na dole strony) i prześlij zdjęcie Twojego dziecka w wieku 0-3 miesiące za pośrednictwem formularza konkursowego. Uwaga! zdjęcie (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.