Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Błąd

Brak zawartości do wyświetlenia.

Ostatnio dodane konkursy

FERIE z MiniMini+

Ferie z MiniMini+ 2019   Czy chcecie wygrać wspaniałe nagrody? W nowym konkursie MiniMini+ to bardzo łatwe! Jeśli chcecie wziąć w nim udział, zróbcie zdjęcie, w którym pokażecie, jak spędzacie zimowe ferie. A następnie wraz z rodz (...)

Czytaj dalej

KONKURS PLASTYCZNY ZIELONA SOWA

ZASADY KONKURSU: Widzieliście kiedyś Zieloną Sowę? Jeśli nie zobaczcie na www.zielonasowa.pl. Narysujcie ją w wersji zimowej – w czapce, szaliku, przypruszoną śniegiem. Możecie używać wszystkiego, czego dusza zapragnie: papieru, bibuły, tektury, kr (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ "ELEMENTARZ" DLA TWOJEGO DZIECKA.

Opis konkursu: „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Dzięki zastosowaniu różnych metod – od czytania globalnego, poprzez czytanie sylabowe, aż do anali (...)

Czytaj dalej

KSIĘŻYCOWY SORBET

Opis konkursu Księżycowy sorbet opowiada historię jednej nocy z życia wilczych mieszkańców kamienicy. Jest ciepła, parna noc, podczas której nagle zaczyna topić się księżyc… W książce bardzo subtelnie przekazana została koreańsk (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.