Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

WYGRAJ MARZENIA

ZASADY KONKURSU KUP PRODUKT W PROMOCYJNYM OPAKOWANIU I ZACHOWAJ PARAGON ZAREJESTRUJ SIĘ NA WWW.KINDER50.PL WYBIERZ 1 Z 50 MARZEŃ LUB OPISZ SWOJE NAPISZ NAJLEPSZE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KINDER OKRES ZGŁOSZEŃ DO KONKURSU Od dnia 8 stycznia 2018 roku do dnia 14 października 2018 roku. CO MIESIĄC JURY WYBIERZE 5 ZWYCIĘZCÓW Szczegóły konkursu i regulamin: https://www.kinder.com/pl/pl/kinder-50-lat (...)

Czytaj dalej

PLASTYCZNY 6-15 LAT

KONKURS PLASTYCZNY Los wymierających pszczół, prawa zwierząt, szkodliwość wypalania traw, bezdomność psów i kotów, nielegalne hodowle, moda na naturalne futra – każdy z tych tematów budzi emocje i prowokuje do myśleni (...)

Czytaj dalej

NIE MA JAK RODZINA

Konkurs komiksowy dla dzieci i młodzieży „Nie ma jak rodzina!” Organizator Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Twórców „Contur”. Uczestnicy Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół p (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.