Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

MAGMISIOWY KONKURS

Opis konkursu: Pokażcie na zdjęciu co robicie aby odgonić niesforne „misie”. Może tworzycie ludziki z kasztanów? A może Waszym sekretem jest porcja czegoś pysznego na podwieczorek? 3 najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone grami 5 sekund junior oraz zapasem suplementu diety Magmisie. Fotografie o wadze do 700kb wgrajcie za pomocą zakładki „Prześlij” (poniżej), a po akceptacji przez redakcję, pojawią się w konkursowej galerii. Nagrody Zestawy gier p (...)

Czytaj dalej

WYJĄTKOWY MORSKI KONKURS DLA DZIECI

Zapraszamy do udziału w morskim konkursie plastycznym !!! Zadanie konkursowe: Pokaż co myślisz gdy słyszysz słowo morze. Konkurs dla dzieci: 0 - 7 lat 8 - 12 lat Nagrody TABLET, ZABAWKI, GRY PLANSZOWE, KUBKI, KOSZULKI, WE (...)

Czytaj dalej

KONKURS FILMOWY

Zapraszamy do udziału w filmowym konkursie! Zadanie konkursowe: Drodzy najmłodsi puśćcie swoje wodze fantazji i narysujcie lub opiszcie jedną z przygód którą główna bohaterka wraz ze swoimi przyjaciółmi mogłaby przeżyć (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ WYCIECZKĘ DO DISNEYLAND`U

Wygraj wycieczkę do Diseyland`u Celem konkursu jest wybranie najładniejszej / najciekawszej pracy plastycznej wykonanej w dowolnej technice pt.: „Przygody Hibbiego” Nagrody: 1 nagroda główna w postaci vouchera na wycieczkę do (...)

Czytaj dalej

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży Stanisław Moniuszko – Wielki Patriota w 200 rocznicę urodzin „Ojca opery polskiej” Styczeń 2018 – Maj 2019 Honorowy Patronat Rodzinny sprawują potomkowie Kom (...)

Czytaj dalej

WYGRAJ MARZENIA

ZASADY KONKURSU KUP PRODUKT W PROMOCYJNYM OPAKOWANIU I ZACHOWAJ PARAGON ZAREJESTRUJ SIĘ NA WWW.KINDER50.PL WYBIERZ 1 Z 50 MARZEŃ LUB OPISZ SWOJE NAPISZ NAJLEPSZE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KINDER OKRES ZGŁOSZEŃ DO KONKURSU Od dnia 8 st (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.