Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

WIOSKA INDIAŃSKA W FOCUSIE

Miejsce wydarzeniaFocus Park Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39

Data wydarzenia24/07/2018

Godzina wydarzenia10:00

 

W dniach 16-29 lipca na małych odkrywców z Bydgoszczy i okolic czeka fantastyczna zabawa w Wiosce Indiańskiej w Focusie. Tworzenie łapaczy snów czy wyścigi galopujących koni to tylko niektóre z niespodzianek przygotowanych dla najmłodszych. Podczas trwającego dwa tygodnie wydarzenia dzieci wezmą udział w różnych aktywnościach i poczują się jak prawdziwi Indianie.

Wioska Indiańska będzie czynna w dniach 16-29 lipca w godzinach 10:00-18:00.

Udział w animacjach jest bezpłatny.

 

źródło: https://focusbydgoszcz.pl/aktualnosci/wioska-indianska-dla-dzieci/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.