Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Familijne Podwórko u Hoffmana 2018: Dziki Zachód

Miejsce wydarzeniaKPCK pl. Kościeleckich 6 85-033 Bydgoszcz

Data wydarzenia20/07/2018

Godzina wydarzenia10:00

 

Jak co roku w okresie wakacyjnym Kujawsko - Pomorskie Centrum Kultury zaprasza dzieci, rodziców i dziadków na cykl zajęć Familijne Podwórko u Hoffmana. Przygotowano różnorodne zespołowe zajęcia ruchowe, plastyczne oraz gry i zabawy podwórkowe i trzepakowe. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach Familijne Podwórko u Hoffmana jest obecność opiekunów, którzy bawiąc się razem z dziećmi mogą przekonać się, że aby wykonać fajne zabawki i elementy niezbędne do gier wystarczą proste, tanie, wszędzie dostępne materiały oraz dużo wyobraźni!

Każde spotkanie ma swój motyw przewodni. 20 lipca 2018 będzie to Dziki Zachód. Bawimy się od 10:00 do 11:30. Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

Zajęcia otwarte dla maksymalnie 15 osób – obowiązują zapisyintegracja@kpck.pl,  tel. 52 585 15 01 (prosimy dzwonić w godz. 10:00-15:00). Pracownicy nie przejmują opieki prawnej nad dziećmi w trakcie trwania zajęć.

 

źródło: http://www.kpck.pl/wydarzenie/familijne-podworko-u-hoffmana-2018-dziki-zachod/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.