Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Rzeka muzyki - Kraków Street Band

Miejsce wydarzeniaAmfiteatr OPERY NOVA w Bydgoszczy, ul. Marszałka Focha 5

Data wydarzenia15/07/2018

Godzina wydarzenia19:00

 

Miasto Bydgoszcz i prezydent miasta p. Rafał Bruski zapraszają na koncert z "bluesowym zadęciem". To będzie niesamowita energia i największa ilość dęciaków na "scenie na wodzie" w historii Rzeki Muzyki. 

KRAKÓW STREET BAND to formacja, która stała się muzyczną wizytówką polskiej sceny bluesowe - jazzowej. Tworzą ją profesjonalni muzycy, działający na co dzień w ramach innych projektów muzycznych. Znajdują jednak czas na to, aby w słoneczne dni spotykać się na Krakowskim Rynku i dawać występy, które stały się nieodłącznym elementem krajobrazu miasta.

Koncerty Kraków Street Band urzekają swobodą i pozytywną energią. Inspiruje ich szeroko pojęta muzyka amerykańska – blues, swing, jazz tradycyjny, bluegrass, country, rock.

KRAKÓW STREET BAND - 15 lipca, godz. 19:00 Amfiteatr Opery Nova "Scena na wodzie"
WSTĘP WOLNY!

 

źródło: https://web.facebook.com/events/475392729564344/?active_tab=about
 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.