Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Akademia Natura - obrazy owocami malowane

Miejsce wydarzeniaPałac Ostromecko, ul. Bydgoska 9, 86-070 Ostromecko

Data wydarzenia28/07/2018

Godzina wydarzenia12:00

 

 

 

Zajęcia dla rodzin z dziećmi na terenie pięknego ostromeckiego parku liczącego ponad 35 ha.

Proponujemy spacer i zbieranie kwiatów jadalnych w parku, a następnie w oranżerii wykonanie „obrazów owocami malowanych” i wspólną degustację.

 

Prowadzenie: dr Krystyna Stepczyńska-Szymczak, która ponad 30 lat pracowała w Katedrze Botaniki i Ekologii na dzisiejszym Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym w Bydgoszczy.

Sobota 28 lipca, godz. 12:00, wstęp wolny!

Prosimy zabrać ze sobą: deseczki do krojenia, nożyki, łyżeczki, 2 kartki papieru, 3 owoce oraz andruty.

 

źródło: http://palacwostromecku.pl/admin/resources/events/akademia%20natura%20dsc_0323.jpg

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.