Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Wakacje w MOB - „Detektyw Ksyk i tajemnice Wyspy Młyńskiej”

Miejsce wydarzeniaMuzeum Okręgowe w Bydgoszczy, ul. Mennica 6, Wyspa Młyńska

Data wydarzenia24/07/2018

Godzina wydarzenia11:00

 

Zapraszamy na kolejne warsztaty w ramach Wakacji w MOB!

24 lipca, wtorek, godz. 11:00 - „Detektyw Ksyk i tajemnice Wyspy Młyńskiej”

Budynki muzealne kryją wiele tajemnic i sekretów! Podczas zajęć zmienicie się w detektywów tropiących zagadki i rozwiązujących zadania. Nie zabraknie niespodzianek! Spotkanie odbywa się w ramach Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego.

 

Wstęp: 5zł 

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Oferta dla osób indywidualnych, do 12 lat. 

ZAPISY: tel. 52 58 59 914, -911, -925 lub edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl

 

 

źródło: http://muzeum.bydgoszcz.pl/wydarzenia/4,9997,0,0,Wakacje-w-MOB,1

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.