Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Wakacje w MOB - "Mysie muzeum"

Miejsce wydarzeniaSpichrze nad Brdą, ul. Grodzka 7-11

Data wydarzenia07/08/2018

Godzina wydarzenia11:00

 

 

 

Zapraszamy na kolejne warsztaty w ramach Wakacji w MOB!

7 sierpnia, wtorek, godz. 11:00 - "Mysie muzeum"

Jak powstaje muzeum? Zajęcia wprowadzą Was w zagadnienia muzealnictwa oraz kolekcjonerstwa. Nasi uczestnicy zamienią się w kuratorów i stworzą wraz z mysią rodziną własną wystawę. Warsztaty odbywają się  przy wystawie „95 lat Muzeum w Bydgoszczy. Nabytki.”

Spichrze nad Brdą przy ul. Grodzkiej 7-11

 

Wstęp: 5zł 

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Oferta dla osób indywidualnych, do 12 lat. 

ZAPISY: tel. 52 58 59 914, -911, -925 lub edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl

 

źródło: http://muzeum.bydgoszcz.pl/wydarzenia/4,9997,0,0,Wakacje-w-MOB,1

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.