Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Radosne Weekendy w Galerii Pomorskiej!

Miejsce wydarzeniaGaleria Pomorska, ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz

Data wydarzenia21/07/2018

Godzina wydarzenia12:00

 

Galeria Pomorska zaprasza wszystkie dzieci w każdą sobotę i niedzielę do wspólnej zabawy!

Animatorzy czekają na Was od 12:00 do 18:00 w każdy pracujący weekend . Za regularne spotkania z nami można odebrać pluszowego misia – za każdą wizytę i zakupy za min. 50 pln dzieci otrzymują naklejki, które następnie wymieniają na maskotkę.

 

źródło: http://galeriapomorska.pl/1/aktualnosci/578-radosne-weekendy-w-galerii-pomorskiej

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.