Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Zajęcia dla dzieci w bibliotece na Osiedlu Leśnym

Miejsce wydarzeniaWiMBP filia nr 4, Bydgoszcz-Osiedle Leśne, ul. Czerkaska 11

Data wydarzenia27/07/2018

Godzina wydarzenia10:00

 

 

 

 

Bydgoskie biblioteki organizują w czasie wakacji rozmaite zajęcia dla dzieci. Bohaterką wielu z nich jest Nela Mała Reporterka.
Dzieci poznają przygody Podróżniczki i wykonują zadania inspirowane jej wyprawami.

W bibliotece na Osiedlu Leśnym 27.07.2018 o godz. 10.00 dzieci mogą wziąć udział w głośnym czytaniu fragmentu książki „Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany”. Następnie odbędzie się konkurs plastyczny.

 

Wstęp wolny!

Telefon do biblioteki: 52 340-10-05

 

źródło: https://bibliotekanalesnym4.blogspot.com/

zdjęcie wydarzenia: biblioteka na Przylesiu

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.