Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Chełmno - Koncert Młodzieży i Festyn Rodzinny

Miejsce wydarzeniaChełmno

Data wydarzenia20/07/2018

Godzina wydarzenia14:00

 

 

Co powiecie na rodzinną wycieczkę do przepięknego Chełmna?

20 lipca Młodzieżowa Rada Miasta Chełmna zaprasza na festyn rodzinny, który odbędzie się na chełmińskim rynku. Oferujemy moc atrakcji dla najmłodszych oraz występy uzdolnionej młodzieży z terenu powiatu. Nie może Was tam zabraknąć! 

 

źródło: https://web.facebook.com/events/192335748110903/?active_tab=about

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.