Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

XI Festiwal Sztuki Ulicznej – Busker Fest 2018

Miejsce wydarzeniaKujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy / KPCK Plac Kościeleckich 6

Data wydarzenia20/07/2018

Godzina wydarzenia15:00

 

 

Festiwal Sztuki Ulicznej „Busker Fest“ to wyjątkowe wydarzenie niezmiennie od dziesięciu lat wzbogaca kulturalne życie Bydgoszczy. Na ulicach pojawiają się kuglarze, akrobaci, mimowie, muzycy, aktorzy i clowni, którzy adaptują otaczające środowisko w sposób nietuzinkowy na potrzeby swoich pokazów, jednocześnie angażując w nie publiczność oraz przypadkowych przechodniów. 20 i 21 lipca 2018, bez konieczności eleganckiego ubioru, opłaty za bilety i czekania w kolejce, mieszkańcy Bydgoszczy oraz odwiedzający nasze miasto goście mogą doświadczyć tej niecodziennej, ulicznej formy sztuki, niemal dosłownie na własnej skórze.

Jak co roku podczas festiwalu każdy zarażony bakcylem buskingu będzie mógł wystąpić na Open Stage, sprawdzić swoje umiejętności i podbić serce publiczności.

Miejsca i godziny występów:

AMFITEATR – ul. Mostowa
15:00-17:00 Open Stage – wymagane wcześniejsze zgłoszenie, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu - biuro@fundacjamandragora.pl 
17.00-22.00 Prezentacje festiwalowe
MIASTECZKO CYRKOWE – Plac Teatralny
15.00-20.00 Warsztaty i animacje
KLUB FESTIWALOWY (Ogródek Letni Merlina ) – Plac teatralny
Od 19:00 - Koncerty


Program festiwalu dostępny na stronach www.buskerfest.plwww.facebook.com/BuskerFestival.

źródło: https://web.facebook.com/events/187705481920940/?active_tab=about

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.