Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Pchli Targ #12

Miejsce wydarzeniaPchli Targ Bydgoszcz Gimnazjalna, 85-068 Bydgoszcz

Data wydarzenia15/07/2018

Godzina wydarzenia12:00

 

 

Chodzą słuchy, że sezon obniżkowy w pełni. Cóż, my nie spędzamy wakacji w centrach handlowych - po raz kolejny zapraszamy Was na wyprzedaż podwórkową. Tutaj każda rzecz ma szansę na znalezienie nowego właściciela. 

Spakujcie więc to, czego już nie potrzebujecie i stwórzcie własne stanowisko na pchlim targu. Wybierajcie ubrania i bibeloty potencjalnie atrakcyjne dla kupujących.

Na miejscu udostępnimy wam miejsce przy stole po wcześniejszej rezerwacji. Za przyniesienie wieszaka każdy odpowiada sam.

Jeśli chcesz wystawić się podczas najbliższego targu, wyślij zgłoszenie z informacją o rodzaju stanowiska na pchlitargbydgoszcz@gmail.com. Opłatę w wysokości 20 zł pobieramy od wystawców w trakcie imprezy (sklepy 50 zł)

 

źródło: https://web.facebook.com/events/1588634474582342/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.