Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Bydgoszcz czyta, Bydgoszcz tworzy. Kreatywne zabawy rodzinne.

Miejsce wydarzeniaKamienica 12, ul. Poznańska 12, Bydgoszcz

Data wydarzenia22/09/2018

Godzina wydarzenia12:00

 

 

Zapraszamy Rodziców i Dzieci na dzień pełen wrażeń, który rozpocznie się tworzeniem tunnel booków z ilustratorem Robertem Romanowiczem (https://www.facebook.com/events/353536541851280/), a zakończy koncertem zespołu Pinky Loops
Pomiędzy tymi dwiema atrakcjami dziać się będzie tak wiele, ze nie mamy czasu tego opisać, ale z pewnością Wy i Wasze pociechy nie będziecie się nudzić. Każde z zadań dla Was przygotowanych będzie inspirowanie (ściślej lub luźniej) książkami dla dzieci, tekstem, bądź ilustracjami. Każe będzie wyzwaniem dla Waszej kreatywności, bądź ciała :) :) :)
CO GODZINĘ DO WYGRANIA ATRAKCYJNE NAGRODY KSIĄŻKOWE.
WSTĘP WOLNY na całe wydarzenie, jednak na niektóre punkty programu będzie się trzeba zapisać (o czym poinformujemy wkrótce, gdy podamy bardziej szczegółową rozpiskę)
Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy.

 

źródło: https://web.facebook.com/events/864471567082036/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.