Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Warsztaty z ilustratorem Robertem Romanowiczem

Miejsce wydarzeniaKamienica 12, ul. Poznańska 12, Bydgoszcz

Data wydarzenia22/09/2018

Godzina wydarzenia12:00

 

 

 

Bywający na warsztatach TuCzyTam i CzyTam Świat, czyli biorący udział w Czytaniu i Działaniu, znają twórczość Roberta Romanowicza. Angażujemy się w inicjatywy Miszy i Griszy, doświadczaliśmy razem teatru z ilustrowanymi przez niego "Skarpetami i papilotami", boimy się "Krokodyla", uśmiechamy do przygód depresyjnej, szarej gęsi z "A niech to gęś kopnie", a najmłodsi uczą się języków z jego autorskimi małymi książeczkami.
Robert Romanowicz to artysta wielowymiarowy, zatem KSIĄŻKI, jakie będziecie mogli z nim stworzyć, będą właśnie takie. WIELOWYMIAROWE. 
Powstaną trójwymiarowe miejsca akcji, powstaną światy,w których ważny jest każdy (często odzyskany z niebytu), szczegół.

Jeśli nie znacie tej twórczości, ZAPRASZAMY tym bardziej.
WSTĘP WOLNY, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: tuczytam@op.pl, w temacie wpisujcie "RR", a w treści liczbę i wiek zgłaszanych uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Warsztaty są częścią większej, kreatywnej imprezy dla rodzin pn. BYDGOSZCZ CZYTA, BYDGOSZCZ TWORZY, organizowanej przez Fundację 12 Kamienica, a współfinansowanej przez Urząd Miasta Bydgoszczy. 

 

źródło: https://web.facebook.com/events/353536541851280/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.