Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Wrzesień Uważności w Bydgoszczy

Miejsce wydarzeniaWyspa Młyńska, Bydgoszcz

Data wydarzenia14/09/2018

Godzina wydarzenia17:00

 

 

WRZESIEŃ UWAŻNOŚCI to cykl spotkań na Wyspie Młyńskiej, które odbywać się będą w każdy piątek września w godz. 17:00-19:00.

Uważność, którą będziemy wspólnie praktykować, pokaże Wam, jak radzić sobie w trudnych momentach, kiedy emocje chcą wziąć nad Wami górę. Pozwoli to doświadczyć życia wszystkimi zmysłami oraz poznać lepiej swoje potrzeby.
Stawiamy na praktykę, dlatego po krótkich wprowadzeniach, zrobimy proste i zarazem skuteczne ćwiczenia, które pozwolą na doświadczenie pełnej uważności, radości, stanu flow, w którym tak bardzo lubimy przebywać oraz czystości umysłu.

WSTĘP bezpłatny!
ĆWICZENIA POPROWADZĄ: psycholodzy, pedagodzy i nauczyciele mindfulness z Domu Uważności.

DLA KOGO? Spotkania z cyklu Wrzesień Uważności kierujemy do dzieci, młodzieży oraz rodziców, którzy chcą:
-poznać metody radzenia sobie ze stresem,
-poznać techniki pomagające regulować trudne emocje,
-poprawić relacje interpersonalne,
-rozwinąć koncentrację.

KIEDY? 14 września w godz. 17:00-19:00 
GDZIE? Wyspa Młyńska

 

Wrzesień Uważności realizowany jest w ramach "Programu edukacyjnego obejmującego tematykę zapobiegania występowaniu zaburzeń psychicznych". Finansowany jest z pieniedzy Urzędu Miasta Bydgoszczy przez MED-ARS oraz przy współpracy z Domem Uważności.

źródło: https://web.facebook.com/events/277498402845810/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.