Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Moja szkoła - moje zdrowie - projekt dla dzieci z ZA

Miejsce wydarzeniaFundacja O To Chodzi Edukacja Bez Granic Zygmunta Augusta 20, 85-082 Bydgoszcz

Data wydarzenia14/09/2018

Godzina wydarzenia15:00

 

 

Fundacja OTC z finansowym wsparciem z Województwa Kujawsko-Pomorskiego, od września 2018 rusza z realizacją projektu pn. "Moja szkoła - moje zdrowie", skierowanym do uczniów szkół podstawowych w województwie kuj-pom posiadających diagnozę zespołu Asperegra.


Jeżeli uczeń ma problem w zespole klasowym z akceptacją, tolerancją, zrozumieniem swojej inności przez koleżanki i kolegów, czuje się odrzucony, samotny, ma stany depresyjne i nie lubi z tego powodu chodzić do szkoły, a nauczyciele nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić (z różnych powodów) to możemy Wam pomóc. Konieczna jest zgoda dyrektora placówki na wejście na teren szkoły, o która występuje Fundacja na wniosek rodzica.


Projekt składa się z 3 etapów:
1. wywiad z rodzicem, szkołą
2. praca w klasie z uczniami - 3 spotkania
3. podsumowanie w gronie pedagogicznym i przekazanie wskazówek


Koszt dla 1 osoby to 85 zł
Mamy jeszcze kilka miejsc, zachęcamy do rejestracji już dziś, pod adresem: fundacja@otcbezgranic.pl w tytule proszę wpisać "MSMZ-rejestracja".


Szczegółowe dane będą konieczne po zarejestrowaniu.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 690-08-02-74

 

źródło: https://web.facebook.com/events/242774972984092/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.