Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Może Morze? Sensoryczne spotkanie z książką i najmłodszymi

Miejsce wydarzeniaKOGEL MOGEL ul. A. G. Siedleckiego 10, 85-868 Bydgoszcz

Data wydarzenia29/09/2018

Godzina wydarzenia10:30

 


Pierwsze powakacyjne zajęcia poświęcone będą wspomnieniom i marzeniom o morzu.
To sensoryczne spotkanie z książkami zaczniemy od poznania książek o życiu nad i w morzem/u.

Zabierzcie swoje dzieci w wieku od 1,5 do 4 lat i PRZYBYWAJCIE NA SPOTKANIE Z KSIĄŻKAMI .
POZNAJEMY ŚWIAT, DOTYKAJĄC RÓŻNYCH POWIERZCHNI I FAKTUR SŁUCHAMY MUZYKI, RUSZAMY SIĘ, SMAKUJEMY, TWORZYMY WIELKIE DZIEŁA!
 Zapraszamy Rodziców z Dziećmi. 
Zobaczcie, jak dobierać książki dla dzieci, jak łaczyć je z innymi dyscyplinami sztuki i życia oraz jak pobudzać zmysły dziecka w celu rozmiłowania w lekturze i pobudzenia integracji sensorycznej.
PAMIĘTAJCIE O STROJU NA ZMIANĘ :)
WSTĘP WOLNY, jednak KONIECZNE SĄ ZAPISY na adres zapisy: biuro@nowe-pokolenie.pl, w temacie wpisujcie "czytam, 29"


Zadanie według pomysłu i prowadzenia@Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz, a organizowane przez Fundacja Nowe Pokolenie Bydgoszcz przy finansowym wparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

źródło: https://web.facebook.com/events/275799556585737/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.