Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

TEHOFEST - Przemysłowy instrument - warsztaty zespołu Recycling Band + KONCERT

Miejsce wydarzeniaWyspa Młyńska, Bydgoszcz

Data wydarzenia15/09/2018

Godzina wydarzenia17:30

 

 

Przemysłowy instrument – warsztaty dla dzieci z tworzenia instrumentu z części przemysłowych i recyclingowych, które poprowadzi zespół Recycling Band.

Recycling Band to nie tylko zespół grający własne kompozycje na własnoręcznie wykonanych instrumentach. Swoją pasją do tworzenia czegoś z niczego zarażają również innych podczas warsztatów dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć budowane są m.in. małe i większe bębny, grzechotki różnej wielkości, tamburyny, trąbki, a także proste miniharfy. Warsztaty ukazują drugie życie przedmiotów, które w większości uważane są za odpady, przedstawiając tym samym idee recyclingu w praktyce. Finałem zajęć jest wspólne muzykowanie z kursantami na wcześniej wykonanych instrumentach.

 

Uwaga! Obowiązują zapisy!!!

Warsztaty są darmowe, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy mailowo: dominika.krol@mck-bydgoszcz.pl

Po warsztatach, o godz. 19:15 rozpocznie się koncert zespołu Recycling Band. Wstęp wolny i już bez zapisów:) 

 

źródło: http://www.mck-bydgoszcz.pl/?p=wydarzenia&id=8951

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.