Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Prezentacja gry terapeutycznej "Mi Ja My Się" w Pegazie

Miejsce wydarzeniaCentrum gier Pegaz, ul. Pod Blankami 6/1a, 85-034 Bydgoszcz

Data wydarzenia15/09/2018

Godzina wydarzenia15:00

 

 

 

Centrum Gier "Pegaz" zaprasza na prezentację gry „Mijamy się” przeznaczonej jest dla par, rodzin, znajomych a także psychologów, terapeutów, trenerów. W grze może uczestniczyć od 2 do 6 graczy, w wieku 10+.

Na czym gra polega? Gracze, aby uratować Ziemię przed epidemią samotności, która opanowała cały glob muszą ruszyć w kosmos w poszukiwaniu zatraconych umiejętności: szczerości, bliskości, kontaktu z własnymi emocjami, empatii, uważności i wielu innych. Tylko to może uratować Ziemię. Rozmowa i wspólne spędzenie czasu na grze zatrzymuje gracza w tu i teraz, w chwili obecnej, gdzie dzieje się prawdziwe życie. Pozwala być blisko siebie i bliskich osób.

Cele gry:

  • budowanie relacji i głębsze poznanie się graczy
  • poznawanie i nazywanie własnych emocji
  • poznawanie swojego wewnętrznego świata oraz świata współgraczy
  • rozpoznawanie emocji u innych
  • rozwój świadomości emocjonalnej
  • nauka komunikacji werbalnej i niewerbalnej

 Zapraszamy serdecznie wszystkich tych, którzy pragną poznać bliżej siebie i innych.

Wstęp wolny!

 

źródło: https://web.facebook.com/events/551848745236382/, http://mijamysie.com/pl/p/Gra-planszowa-%E2%80%9EMijamy-sie/74

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.