Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Środowe Czytanie i Działanie w Kamienicy 12

Miejsce wydarzeniaTuCzyTam. Kamienica 12 Bydgoszcz, ul. Poznańska 12

Data wydarzenia19/09/2018

Godzina wydarzenia17:00

 

 

Marzycie o wyjeździe do Wenecji? Może już tam byliście, może słyszeliście historie o tym, że dzisiejsza Wenecja, to już nie to, co kiedyś, może sami tak czujecie? PRZYBYWAJCIE, poznacie książkę, która ukaże Wam Wenecję piękną, sprzed kilkudziesięciu lat.
Przybywajcie dorośli i dzieci powyżej 3. roku życia. Nasze CZYTANIE I DZIAŁANIE zaczyna się interesującą lekturą, a kończy kreatywną aktywnością Dużych i Małych.


WSTĘP WOLNY, jednak trzeba się ZAPISAĆ, na email: tuczytam@op.pl, w temacie pisząc "środa 19"
Zajęcia prowadzi Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz, a finansowane są ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy.

 

źródło: https://web.facebook.com/events/222821431925016

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.