Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Zajęcia dla dzieci w bibliotece na Okolu

Miejsce wydarzeniaWiMBP filia nr 3, Bydgoszcz-Okole, ul. Grunwaldzka 33

Data wydarzenia14/06/2018

Godzina wydarzenia11:00

Biblioteka na Okolu zaprasza najmłodsze dzieci na głośne czytanie książki Odile Bailloeul o strachliwym Franciszku, małej myszce.

Dziecięce lęki, strach przed ciemnością, samotnością, dziwnymi dźwiękami i owadami dość często wykorzystywane są przez autorów książek dla najmłodszych, jako punkt wyjścia do opowieści, która ma pomóc zmierzyć się z nimi i je oswoić. Tak właśnie jest w przypadku pierwszego tomu serii „Małe Myszki”, pt. „Franciszek strachliwy myszek”.

Czytanie rozpoczyna się o godz. 11:00. 

 

źródło: http://wimbp-bibliotekanaokolu.blogspot.com/, https://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka/4374/Franciszek-Strachliwy-Myszek---Odile-Baill%C5%93ul

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.