Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Małe wędrówki: Żółtym szlakiem po bydgoskim lesie

Miejsce wydarzeniaBydgoszcz i okolice

Data wydarzenia17/03/2019

Godzina wydarzenia11:00

 


Trzecia edycja! Mało które miasto może poszczycić się tak wielką ilością terenów zielonych, parków czy lasów w swoim otoczeniu. Bydgoszcz jest naprawdę w ścisłej czołówce pod tym względem. Uczestnicy przejdą się żółtym szlakiem turystycznym, który przebiega przez spokojne i ciche leśne dukty. Czasem nie do wiary, że można odetchnąć świeżym powietrzem na terenie dużego miasta. 

Dystans: ok. 4-5 km,
Przewidywany czas: ok. 1,5-2,5 h,
Miejsce zbiórki: Parking przed sklepem sportowym Decathlon.


Od organizatorów:
Chcemy stworzyć grupę osób, które podzielają nasz punkt widzenia, mają dzieci i chcą uczestniczyć w cyklu wycieczek po naszym regionie. Zależy nam na zdrowiu, szczęściu i dobrych relacjach ze swoimi dziećmi. Naszą propozycję kierujemy do osób, które chcą tak jak my pokazać im coś więcej niż ekrany tabletów i komputerów, a przy okazji poruszać się, porozmawiać, spędzić czas na świeżym powietrzu. Wycieczki w większym gronie to dla dzieciaków niesamowita frajda, możliwość komunikacji z innymi dziećmi, a dla dorosłych możliwość integracji i poznania nowych, ciekawych osób o wspólnych zainteresowaniach.

Wycieczki organizowane będą w okolicach Bydgoszczy, gdzie jest dużo fajnych terenów do aktywności na świeżym powietrzu. Z racji tego, że docelową grupą są dzieci w wieku od 0-4 lat wycieczki będą dostosowane do ich wieku. 

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.facebook.com/events/1022903457902317/

Bezpłatne!

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/1022903457902317/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.