Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Miasto Złotej. Spotkanie z ilustratorką Magdą Rucińską

Miejsce wydarzeniaBydgoskie Centrum Sztuki, ul. Jagiellońska 47

Data wydarzenia30/06/2018

Godzina wydarzenia12:00

Wyobraźcie sobie miasto z betonu...
Kamienne, surowe, geometryczne bloki piętrzą się, nachodzą na siebie, nie pozostawiając miejsca na najmniejszy skrawek zieleni. Wśród tego betonu siedzi dziewczynka o złotych włosach. Uśmiecha się, macha nogami i czyta książkę. To Złota, mieszkanka tego miasta, która nigdy nie opuściła jego murów. Złota dostrzega w jednobarwnym, smutnym świecie całą gamę kolorów. Z uśmiechem na ustach próbuje nam je pokazać.
Złotą (i "Miasto Złotej", nowość Wydawnictwo TADAM) stworzyli Daniel Chmielewski i mieszkająca naszym mieście, ilustratorka MAGDA RUCIŃSKA.

Znalezione obrazy dla zapytania miasto złotej


Zapraszamy na spotkanie z twórczynią pięknych obrazów zawartych w książce. Przybywajcie, Rodzice z dziećmi od 5 roku życia, na rozmowę i warsztat z artystką. Spotkanie odbędzie się w godzinach 12:00-13:30.


WSTĘP WOLNY, jednak obowiązują ZAPISY na email: tuczytam@op.pl (w temacie wpisujcie "Miasto Złotej")
Decyduje kolejność zgłoszeń.


To będzie niezwykła ARTYSTYCZNA I URBANISTYCZNA PRZYGODA!

 

https://web.facebook.com/events/216480085798608/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.