Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

XVI Salezjańskie Dni Młodości

Miejsce wydarzeniaParfia Św. Marka, ul. Salezjańska 1, Bydgoszcz-Fordon

Data wydarzenia16/06/2018

Godzina wydarzenia12:00

 

XVI Salezjańskie Dni Młodości to dwudniowe wydarzenie odbywające się 16 i 17 czerwca w Fordonie. W sobotę będzie można oddać krew, przeprowadzić bezpłatne badanie słuchu, a w niedzielę wziąć udział w biegu prowadzonym przez p. Andrzeja Urbaniaka. Czeka na Was moc atrakcji. Szczegóły na plakacie. 

 

Zdjęcie użytkownika Oratorium "Dominiczek".

 

źródło: http://www.bydgoszcz-sm.salezjanie.website.pl/kronika/SDM

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.