Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Festyn Rodzinny z okazji 55-lecia FSM

Miejsce wydarzeniaBydgoszcz-Fordon, tereny kortów przy ul. Pielęgniarskiej 31

Data wydarzenia16/06/2018

Godzina wydarzenia12:30

 

 

 

Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa z okazji 55-lecia istnienia zaprasza na Festyn Rodzinny w dniu 16 czerwca 2018!

W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in.: pokazy akrobatyczne i iluzjonistyczne, zabawy i konkursy dla dzieci, występy artystów, fotobudka (w godz. 13.00-17.00), punkty gastronomiczne itp. Sobotnia zabawa organizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem „Razem dla Fordonu”. Gwiazdą Wieczoru będzie Arek Kopaczewski! Do zobaczenia na terenie kortów przy ul. Pielęgniarskiej!

 

 

 

 

 

źródło: http://www.fordonskasm.pl/, https://www.fordon.pl/festyn-z-okazji-jubileuszu-fsm/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.