Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Spotkanie z Łukaszem Wierzbickim

Miejsce wydarzeniaTessa książki, ul. Spokojna 1, 86-065 Lisi Ogon k/Bydgoszczy

Data wydarzenia13/06/2018

Godzina wydarzenia13:30

 

 

Tessa Książki na Lisim Ogonie to księgarnia, którą z pewnością warto odwiedzić, jeśli szukacie książek ciekawych, mądrych i zachwycających. Jedną z takich jest "Afryka Kazika", a jej autor Łukasz Wierzbicki będzie gościem księgarni już w najbliższą środę, 13 czerwca w godz. 13:30-14:30. Spotkamy się z nim i wciągniemy się w historię Kazimierza Nowaka, który 90 lat temu przemierzył Afrykę na rowerze, konno i łodzią. 

 

Wstęp wolny!

 

 

 

 

źródło: https://web.facebook.com/events/222021398602567/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.