Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
12 GRU

ŚWIĄTECZNY KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY !

KOCHANI, ŚWIĄTECZNY KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY !!! 

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w naszej zabawie. Dostaliśmy prace z różnych miejsc w Polsce, a to oznacza, że pilnie śledzicie nasze propozycje dla najmłodszych - nawet jeżeli od czasu do czasu, to i tak warto! smiley 

Coraz częściej będziemy organizować dla Was konkursy z ciekawymi nagrodami .

Wchodźcie na naszą stronę, a jeżeli ją polubicie na portalu Facebook  będziecie na bieżąco informowani o konkursach i atrakcjach, jakie dla Was szykujemy. 

Oto lista laureatów  Świątecznego Konkursu: 

Hania Och - Tomaszowice

Karolinka Zawadka - Gdynia

Zosia Marszałek - Bydgoszcz

Karolinka Lech - Kielce

Jakub Pluta - Lipsko

Maja Kuś - Toruń

Amelka Wachowicz - Gąski

Ola Zawilska - Bydgoszcz

Julia Podolska - Wrocław

Beatka Zagórska - Chojnice

WSZYSTKIM  BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! 

Nagrody prześlemy pocztą.

A oto kilka nagrodzonych prac:

  

   

 

 

Ostatnie aktualności

Wakacje w mieście – rusza program „Bydgoskie Półkolonie 2019”

  Po raz pierwszy na taką skalę miasto organizuje wypoczynek letni dla uczniów, którzy całe wakacje lub ich część spędzają w mieście. To ukłon w stronę rodziców, którzy niejednokrotnie poruszali tę kwestię na spotkaniac (...)

Czytaj dalej

Od dnia dzisiejszego możecie odwiedzić interaktywną wystawę „Senseations – zmysły w akcji” w Zielonych Arkadach

  Czy to, co widzimy jest rzeczywistością? Czy można oszukać zmysły? Jak działa nasz umysł? Odwiedźcie interaktywną wystawę w Centrum Handlowym Zielone Arkady i zobaczcie „Senseations – zmysły w akcji”! O (...)

Czytaj dalej

Konkurs zakończony!

  Kochani! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Koniecznie obserwujcie nasz fanpage! Już niedługo ogłosimy wyniki! Zapraszamy również do udziału w kolejnych organizowanych przez nas zabawach. Bądźcie na bieżąco! (...)

Czytaj dalej

Piknik Dobrych Psów i Ludzi już w najbliższą niedzielę!

  Psy, które zamieniły schronisko na nowy dom, a także te, które wciąż czekają na nowego właściciela – to one będą głównymi gośćmi pikniku w Myślęcinku, które organizuje bydgoskie Schronisko dla Zwierząt. W na (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.