Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne
06 STY

FERIE NA BEZPŁATNYM LODOWISKU W ZIELONYCH ARKADACH

14-27.01.2019 | W ferie zimowe rozgrzewamy się na lodowisku!

W dniach 14-27 stycznia każdy, kto odwiedzi Centrum Handlowe ZIELONE ARKADY W BYDGOSZCZY będzie mógł bezpłatnie ślizgać się na krytym lodowisku!

To nie lada gratka dla miłośników zimowych atrakcji, ale również dla osób, które pragną rozpocząć przygodę z dyscyplinami zimowymi. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli spróbować swoich sił na syntetycznym lodowisku, które na czas ferii pojawi się na Placu Eventowym w naszym Centrum. Na miejscu będzie można wypożyczyć niezbędny sprzęt – kaski i łyżwy. Osoby, które nie czują się pewnie na śliskiej tafli mogą jeździć z pingwinkami, czyli specjalnymi chodzikami do nauki jazdy. Lodowisko na Placu Eventowym będzie czynne od 14 do 27 stycznia: od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedzielę w godz. 10:00-20:00. W niedzielę niehandlową (20.01.2019) lodowisko będzie zamknięte.

Sprawdź szczegóły na: https://zielonearkady.com.pl/wydarzenia/ferie-zimowe-na-lodowisku.html

Źródło: https://zielonearkady.com.pl/wydarzenia/ferie-zimowe-na-lodowisku.html

Ostatnie aktualności

Wakacje w mieście – rusza program „Bydgoskie Półkolonie 2019”

  Po raz pierwszy na taką skalę miasto organizuje wypoczynek letni dla uczniów, którzy całe wakacje lub ich część spędzają w mieście. To ukłon w stronę rodziców, którzy niejednokrotnie poruszali tę kwestię na spotkaniac (...)

Czytaj dalej

Od dnia dzisiejszego możecie odwiedzić interaktywną wystawę „Senseations – zmysły w akcji” w Zielonych Arkadach

  Czy to, co widzimy jest rzeczywistością? Czy można oszukać zmysły? Jak działa nasz umysł? Odwiedźcie interaktywną wystawę w Centrum Handlowym Zielone Arkady i zobaczcie „Senseations – zmysły w akcji”! O (...)

Czytaj dalej

Konkurs zakończony!

  Kochani! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Koniecznie obserwujcie nasz fanpage! Już niedługo ogłosimy wyniki! Zapraszamy również do udziału w kolejnych organizowanych przez nas zabawach. Bądźcie na bieżąco! (...)

Czytaj dalej

Piknik Dobrych Psów i Ludzi już w najbliższą niedzielę!

  Psy, które zamieniły schronisko na nowy dom, a także te, które wciąż czekają na nowego właściciela – to one będą głównymi gośćmi pikniku w Myślęcinku, które organizuje bydgoskie Schronisko dla Zwierząt. W na (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.