Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Ostatnio w aktualnościach

06 MAJ

Dokąd na majówkę?

Nie macie pomysłu na długi weekend z dzieckiem? Odwiedźcie nasze KALENDARIUM WYDARZEŃ oraz kategorię CZAS WOLNY. Znajdziecie tam bardzo dużo ciekawych miejsc. Może wybierzecie się w podróż do krainy zmysłów, czyli Żywego Muzeum Piernik (...)

Czytaj dalej
29 KWI

Akademia Focusa

Nauka przez zabawę i doświadczenia? Tak! I to co wtorek w Akademii Focusa! Zapraszamy na cykliczne zajęcia do Centrum Handlowego Fucus w Bydgoszczy. Warsztaty odbywają się w godzinach 10:00-18:00. Warsztaty dedykowane są dzieciom powyżej 5 roku ży (...)

Czytaj dalej
25 KWI

Najlepsza Majówka w Mieście!

Zapraszamy w majowy weekend na Wyspę Młyńską. Majówka w Bydgoszczy będzie w tym roku wyjątkowa - bogaty program i zaproszeni artyści, a także wiele atrakcji przygotowanych dla bydgoszczan sprawią, że Wyspa Młyńska na początku maja wypełni się po (...)

Czytaj dalej
19 KWI

Świąteczny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Kochani! Dziękujemy bardzo za udział w naszej zabawie. Otrzymaliśmy prace z różnych miejsc w Polsce, a to oznacza, że pilnie śledzicie nasze propozycje dla najmłodszych. Prace były pomysłowe i wykonane w przeróżny sposób. Ocenione (...)

Czytaj dalej
17 KWI

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Gdy nadejdzie Wielkanocny poranek Niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek... Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych, Bogatego zająca i kurczaczków puszystych. Świątecznego nastroju, biesiady obfitej, Lukrowego baranka, (...)

Czytaj dalej
10 KWI

Wielkanocny konkurs plastyczny

UWAGA, UWAGA! JUŻ DZISIAJ RUSZA NASZ NOWY KONKURS !!! Jeżeli Twoje dziecko jest w wieku 3 - 12 lat, to zapraszamy do zabawy! Zadaniem Uczestnika jest samodzielne wykonanie, dowolną techniką wielkanocnej pisanki. Na zwycięzców czekają at (...)

Czytaj dalej
02 KWI

JARMARK WIELKANOCNY

Zapraszamy na jarmark wielkanocny, który odbędzie się w dniach 13–14 kwietnia 2019 w godz. 11.00–17.00 w Pałacu Nowym w Ostromecku. Podczas jarmarku można będzie zakupić ozdoby wielkanocne, ceramikę, palmy, oryginalną biżuterię, filc (...)

Czytaj dalej
22 MAR

Zajęcia świetlicowe dla dzieci

Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum prowadzony przez Fundację Nowe Pokolenie rozpoczyna zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku 10-12 lat. Ich celem będzie pomoc przy odrabianiu prac domowych, nadrabianie zaległości w szkole oraz aktywne i kreatywne spędzanie (...)

Czytaj dalej
22 MAR

KIERMASZ OZDÓB WIELKANOCNYCH

Serdecznie zapraszamy na kiermasz ozdób wielkanocnych, przygotowanych przez osoby niepełnosprawne z Warsztatu Terapii Zajęciowej “Wiatrak”. Kiermasz potrwa od 25 do 28 marca, w godz. 9.00-19.00. Ozdoby wielkanocne (palmy, stroiki, ka (...)

Czytaj dalej
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.