Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Piknik z okazji Dnia Ojca

Miejsce wydarzeniaDom Jubileuszowy Jana Pawła II, Bydgoszcz-Fordon, ul. Bołtucia 7

Data wydarzenia17/06/2018

Godzina wydarzenia15:00

 

„Bezpieczny ojciec. Bezpieczne rodzinne wakacje” – tak jest zatytułowany czerwcowy piknik z okazji Dnia Ojca, który organizuje Fundacja „Wiatrak” razem z WOPR Bydgoszcz, bydgoską strażą pożarną oraz policją.


Piknik odbędzie się w niedzielę (17 czerwca) w godz. 15.00-18.00 przy Domu Jubileuszowym Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7).

W programie m.in.: turniej ojcowski, pokazy WOPR, straży pożarnej i policji, grill, a także wiele atrakcji dla najmłodszych.

Zaprasza Rada Rodziców Fundacji „Wiatrak”.

 

 

źródło: http://wiatrak.org.pl/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.