Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Bydgoski Teatr Lalek Buratino: Koziołek Matołek

Miejsce wydarzeniaSala kinowo-widowiskowa MCK, ul. Marcinkowskiego 12-14, Bydgoszcz

Data wydarzenia31/03/2019

Godzina wydarzenia11:00

 

Koziołek Matołek to opowieść o słynnym podróżniku udającym się w wędrówkę przez świat, w poszukiwaniu miejsca, w którym ma się spełnić marzenie wszystkich polskich kóz o podkowach. Matołek, mimo że mały i brak mu doświadczenia, z ochotą podejmuje wyzwanie.

Bilety: 17 zł ulgowy, 20 zł normalny

- dostępne w kasie MCK

 

 

 

 

Źródło: http://www.mck-bydgoszcz.pl/?p=wydarzenia&id=9617

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.